Pościele dla dzieci

img

Ja powiesiłam obrazy na płótnie od DCN Gallery -na-plotnie i zrobiło się znacznie przytulniej. Wydaje mi się że tutaj ogromną rolę ogrywają po prostu nie drogi dodatki które mogą całkowicie odmienić wystrój pokoju dziecka. Myśmy trochę zaszaleli bo wymieniliśmy meble, kupilismy swietne lampki Magic Colors, i troche takich gadzeciarskich ozdób i wyszło naprawdę sporo.

Pomalowanie ścian (jak mały pokoik to zmieścisz się w 50 zł)+ kolorowa fototapeta np. z motywem bajkowym, coś w ten deseń -17-Bajki-i - Pozdrawiam. Później przychodzi okres dojrzewania i ciekawość płci przeciwnej, ale to już co innego choć można to dalej nazywać zabawą w doktora. A ja powiem tak, wiele bym dał żeby mieć dzisiejszą wiedze w owym czasie.

Niestety mam nikłą umiejętność opowiadania także nie wiem czy to dobry pomysł. Pochodziliśmy po łące w trójkę żeby wytrzeźwieć, szczególnie młoda i wróciliśmy do domu. Młoda miała wypieki ale nie wiem czy po winie czy po naszym pokazie.

Zacząłem sobie masować i po paru minutach trysnąłem, kuzyn strzelił niedługo po mnie. Chcieliśmy małolatę spławić ale się uczepiła i powiedziała, że powie babci co robiliśmy z kuzynem. Po chwili namysłu powiedział, że w takim razie on musi mnie ukarać.

Podobno przypomina się jej to mleko jak się w nią spuszczam. Powiedziała tyle, że zrobiło się jej ciepło i z tego powodu miło, choć się na początku bała. Nie przyznała się co oni z nią a ona z nimi robiła, zdradziła tylko że jeden z nich wpadł na pomysł, żeby jej wlać mleko krowie do pipki.

  • Powszechne są meble kryte skórą Powszechne są meble kryte skórą
  • Wełniane dywany dla dzieci Wełniane dywany dla dzieci
  • Sam posiadam kilkanaście takich automatów i można Sam posiadam kilkanaście takich automatów i można
  • Fotele dla dzieci i dywany dla dzieci Fotele dla dzieci i dywany dla dzieci
  • Firma ta zajmuje się realizowaniem projektów Firma ta zajmuje się realizowaniem projektów