Komody dziecięce

img

Nie chcę nic rodzinnego, od tak wyskoczyć gdzieś czasem do innego miasta, czy w ciągu tyg do urzedu podskoczyć ew sklepu.

Oprócz tego gdyby obywatele musieli pracować do 67 roku życia, z pseudo ubezpieczeniem zdrowotnym i wyimaginowaną emeryturą szybko głowa monarchy potoczyła by się po deskach szubienicy... Myślisz że gdyby całe państwo należało do niego to miałoby dla niego znaczenie czy ma 100 czy 150 miliardów w skarbcu? Najważniejsze, że politycy mają dzieci to będzie przynajmniej komu rządzić i uprawiać biurokrację.

Zawartość szafy młodego po wakacjach gwałtownie się skurczyła - wszystko za małe. Młoda dostaje zasiłek z racji niepełnosprawności (nieco ponad 180zł...), oraz wywalczyliśmy dodatek na indywidualne nauczanie (przedszkole dostanie 1300zł miesięcznie, choć walczymy więcej). Woda Proszek Pralka Prąd Prasowanie Prąd Czas - to się nie może opłacać przy obecnych cenach wody i energii.

Jak mam wybierać między taką ascezą, a nieposiadaniem dzieci, to wolę żyć normalnie bez dzieci. Ale zostawiając zasiłki na boku, to zwyczajnie jeżeli tam wynajem mieszkania pochłania 1/2 miesięcznego urobku, to czym my tu k@#%a mówimy? Dochodzi do tego np. zasiłek na dziecko, który jest tam otrzymać wiele prościej niż w Polsce tj. nie chodzi papierologię ale warunki jego przyznania.

Na zachodzie za pensję robotnika, możesz się samodzielnie utrzymać a jeżeli żyje się w związku, to już w ogóle nie ma czym mówić. Poza tym jest takie przysłowie: Jak ktoś chce, to szuka sposobów. Trzeba więc wychłostać ludzi nowym czarnowidztwem, żeby się mieli nad czym użalać - więc teraz demografia i że dzieci nie będzie.

Opisane produkty znajdziesz w sklepie BabyMeble.pl:
  • Powszechne są meble kryte skórą Powszechne są meble kryte skórą
  • Wszędzie była taka sama nie możemy panu pomóc Wszędzie była taka sama nie możemy panu pomóc
  • Sam posiadam kilkanaście takich automatów i można Sam posiadam kilkanaście takich automatów i można
  • POTEM JUŻ CZUJĄ SIĘ TAK PEWNE SIEBIE POTEM JUŻ CZUJĄ SIĘ TAK PEWNE SIEBIE
  • Fotele dla dzieci i dywany dla dzieci Fotele dla dzieci i dywany dla dzieci