Kocyki dla dzieci

img

@ xhxhx : kłóciłam się z koleżanką w przedszkolu skąd się biorą dzieci, ja mówiłam, że z brzucha, a ona, że z pupy, to poszłyśmy się zapytać przedszkolanki, która z nas ma rację.

Ja wstałem i wypaliłem na cały kościół że "chleb z dżemem i kakao" spoglądając z uśmiechem na moją mamę, bo to było moje ulubione jedzenie i żarłem to na potęgę codziennie. Byłem wtedy anemikiem i niemal codziennie podczas snu dostawałem krwotoku z nosa, codziennie budziłem się zakrwawiony w zakrwawionej pościeli (scena jak z horroru). @ xhxhx : Przez całe dzieciństwo brat mi wmawiał, że zostałem adoptowany i moimi prawdziwymi rodzicami są żaby i ślimaki.

Moi starsi kuzyni powiedzieli mi, że nie ma dla mnie żadnego prezentu. @ xhxhx : kiedy miałam może 3 latka stałam pod ubraną choinką i patrzyłam na prezenty, oczekujac, że któryś będzie mój. @ xhxhx : Jak byłem mały to rodzina kupiła na tę okazję nowy aparat fotograficzny, który mógł robić kolorowe zdjęcia, i gdy później oglądałem (mając jakieś 8 - 10 lat) te zdjęcia, to wszystkie ze mną były kolorowe, a te beze mnie - czarnobiałe.

Jak jeszcze coś się przypomni to tym napiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Udało mi się doczłapać do fotela w pokoju tak zeby rodzice się nie domyślili. Co ciekawe w podobnych okolicznościach rozciąłem sobie kolano rok później (ale tylko trzy szwy).

Wszystkie tróje przeprawiłam na piątki, rodzice się nabrali, a jak przyszłam ze świadectwem na koniec roku to dostałam lanie i szlaban na całe wakacje (╥﹏╥)

  • Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów w zakresie bezpieczeństwa Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów w zakresie bezpieczeństwa
  • Sam posiadam kilkanaście takich automatów i można Sam posiadam kilkanaście takich automatów i można
  • Powszechne są meble kryte skórą Powszechne są meble kryte skórą
  • Fotele dla dzieci i dywany dla dzieci Fotele dla dzieci i dywany dla dzieci
  • Wełniane dywany dla dzieci Wełniane dywany dla dzieci