Koce dziecięce

img

Kocyk dla dziecka i dywany dziecięce

Robi się wielką tragedię, bo niż demograficzny, ale tego, że spada poziom życia mieszkańców, jest coraz trudniej pracę, spadają zarobki (tzn. Teraz napiszę coś, czego większość ludzi może nie zrozumieć, ale mnie nie przeszkadzałoby, gdyby w Polsce było 20 milionów wszystkich mieszkańców.

Ponadto nie liczy się ilość, ale jakość. Kiedyś większość dzieci miała tak samo, więc jak ktoś chodził w ubraniu po bracie to nie był piętnowany i traktowany jak biedota jakaś. Kiedys mialo sie jedna zabawke, w piaskownicy rzuacalo sie nozem i gralo w PIKUTY lub gralo sie w kapsle, nosilo sie ubrania po bracie, przez cale dziecinstwo mialo sie te same stare meble, ksiazki brano z biblioteki i nie mialo sie komorek, byl jeden telewizor w domu i czasami sie obejrzalo cos z kaset.

To na co zwróciłam uwagę to to, że nie pamiętam nic co znajdowało się na górze, tylko chodnik, potem schody. Niech sobie pośpią tam przez rok, może półtorej. Dziwnie patrzą, kiedy ja, ze wspomnieniami wszystkich wizyt popierdolonych i awanturujących się starych nie chcę nikogo zapraszać do siebie, ba - mówić w ogóle tym, gdzie mieszkam.

Samotność i świadomość tego, że mam na sobie piętno, którego nie wiem, jak uleczyć. Historie są momentami bardzo trywialne, coś komuś nie wyszło, ktoś kogoś zrobił w konia, rodzina kogoś postanowiła się pozbyć na stare lata, komuś siadło zdrowie i stracił pracę, bez możliwości znalezienia nowej. Mało praktyczny był sposób ładowania pistoletu, z łódki (podobnie, jak karabinów powtarzalnych), aczkolwiek magazynki wymienne rozpowszechniły się dopiero w pistoletach skonstruowanych później.

Strony podobne tematycznie:
  • Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów w zakresie bezpieczeństwa Firma zajmuje się rozwiązywaniem problemów w zakresie bezpieczeństwa
  • Sam posiadam kilkanaście takich automatów i można Sam posiadam kilkanaście takich automatów i można
  • Firma ta zajmuje się realizowaniem projektów Firma ta zajmuje się realizowaniem projektów
  • W mojej rodzinie pomaganie sobie W mojej rodzinie pomaganie sobie
  • Powszechne są meble kryte skórą Powszechne są meble kryte skórą